Aktualności - Gmina
Sześćdziesiąta piąta rocznica zawarcia związku małżeńskiego

W sobotę w Gminie Pionki  w kościele św. Mikołaja w Jedlni odbyła się wyjątkowa uroczystość. Swój wielki jubileusz - Żelazne Gody świętowali  Państwo Genowefa i Franciszek Jarzyńscy z miejscowości  Stoki.
Przez te 65 lat obdarzają się wzajemną miłością, szacunkiem, wiernościom oraz poszanowaniem dla wspólnie złożonej obietnicy. A  wszystkie przeciwności, przezwyciężali i potrafili w zgodzie spędzić ze sobą życie, i nadal cieszą się zdrowiem i szacunkiem całej rodziny i wszystkich sąsiadów.

Szanownym Jubilatom gratulujemy wyjątkowej rocznicy i życzymy dalszych szczęśliwych lat przeżytych w zdrowiu, radości i szczęściu!

21-02-2018