Gmina Pionki

baner 1
Strona Główna Aktualności Galerie zdjęć bip Biuletyn Informacji Publicznej
Portal - INFORMATOR GMINNY
Orkiestra Dęta Boni Angeli zagrała dla Radnych
PDF
DRUKUJ
grafika

Z inicjatywy Radnych Gminy Pionki, dnia 1 czerwca, odbyło się spotkanie z mieszkańcami Jedlni i okolicznych miejscowości. Pani dyrektor Lidia Poleć udostępniła dużą salę gimnastyczną i galerię nad nią dla przybyłych gości. Przewodniczący Rady Gminy Tomasz Wojciech Wróbel przywitał Pana Wójta Mirosława Ziółka, Radnych, działaczy stowarzyszeń, nauczycieli, młodzież i dzieci i rodziców.
Zebrani wysłuchali koncertu orkiestry dętej Boni Angeli z Jedlni. Publiczność zachwyciło bardzo dobre zgranie orkiestry oraz występy instrumentalistów i solistów. Brawami proszono o bisowanie a Pan Zbigniew Bidziński - kapelmistrz i nauczyciel - zachęcał do śpiewania i włączania się do wspólnej zabawy. Po koncercie dla wszystkich przybyłych przygotowany był poczęstunek i napoje. Mieszkańcy mogli rozmawiać z radnymi i zadawać bardziej lub mniej kłopotliwe pytania dot. spraw naszej gminy. Radni z kolei prosili o włączanie się do spraw regionu i inicjatyw obywatelskich.
Stowarzyszenie Orkiestra Dęta Boni Angeli przystąpiła do piątej edycji konkursu grantowego "To dla mnie ważne" Fundacji Aviva. Konkurs ma na celu wsparcie dzieci w ich rozwoju, pomoc w edukacji oraz wzmacnianie ich pasji i talentów. Zachęcamy do głosowania na Orkiestrę na stronie Facebooka Stowarzyszenia lub na stronie Gminy Pionki.

obejrzyj wszystkie zdjęcia

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj w portalu
baner 21
baner 4
Menu strony
baner 30
baner 31
baner 32
Stronę odwiedzono:
8700413   razy
Ostatnia aktualizacja strony:
21-06-2018
baner 20
baner 46
baner 15
baner 24