Portal - EDUKACJA
Zapraszamy do biblioteki po nowe kody myIBUK

IBUK Libra - czytelnia czynna całą dobę!

Gminna Biblioteka Publiczna w Jedlni wykupiła dostęp online do wybranych publikacji specjalistycznych, naukowych, popularnonaukowych, beletrystycznych w języku polskim na platformie IBUK Libra.

Korzystaj z platformy IBUK Libra:

• przez całą dobę, siedem dni w tygodniu
  • na komputerze, smartfonie, laptopie czy tablecie
  • gdzie tylko zechcesz: akademik, dom, biblioteka - wszędzie, gdzie masz Internet

Stwórz własną półkę z książkami myIBUK i pracuj z tekstem:

• dodawaj zakładki
  • rób notatki bezpośrednio w tekście
  • wyszukuj słowa i frazy
  • taguj ważne fragmenty
  • sprawdzaj znaczenie wyrazów w słownikach i encyklopediach PWN

Użytkownicy, którzy już mają konto myIBUK będą musieli tylko dodać nowy kod PIN. Ważność dotychczasowych pinów wygasła w dniu 2.09.2017 roku. Po nowe kody PIN należy zgłosić się do Gminnej Biblioteki Publicznej w Jedlni. Termin ważności nowych kodów PIN jest do 02.09.2018 roku.

Zapraszamy do biblioteki po nowe kody oraz szczegółowe informacje.

20-10-2017