Portal - EDUKACJA
Obraz szkoły. Apel o udostępnienie pamiątek

Szanowni Państwo już niebawem Publiczna Szkoła Podstawowa w Jedlni  będzie obchodziła 200-lecie powstania. Dlatego też zwracamy się do wszystkich byłych i obecnych uczniów naszej szkoły, do rodziców, przyjaciół, mieszkańców Jedlni i okolic, do znajomych z kraju i z zagranicy- o wypożyczenie fotografii (skan), dotyczących szkoły i życia jej społeczności. Naszym celem jest zorganizowanie wystawy wspomnień. Wszystkie fotografie zostaną zwrócone po uroczystościach. Każda stara fotografia jest na wagę złota, dlatego gorąco zachęcamy do pomyszkowania w rodzinnych albumach.
Zdjęcia należy przekazywać osobiście nauczycielom Publicznej Szkoły Podstawowej w Jedlni paniom Małgorzacie Brodowskiej, Renacie Pająk oraz panu Robertowi Lubczyńskiemu lub mailowo adres Gminy Pionki

Prosimy o udostępnianie tego apelu dalej. Serdecznie dziękujemy i życzymy owocnych poszukiwań.

20-08-2018