Portal - EDUKACJA
PSP Augustów w XXIII Powiatowym Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej

Uczniowie PSP w Augustowie już 7 listopada zaczęli obchody Święta Niepodległości. W tym dniu czworo reprezentantów naszej szkoły wzięło udział w XXIII Powiatowym Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej zorganizowanym w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach. Wydarzenie to związane z 99. rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę posłużyło do przypomnienia pięknych, często wzruszających wierszy i pieśni o tematyce patriotycznej. Nasi uczniowie spisali się wspaniale: Patryk Marut z kl. czwartej zajął III miejsce, a jego koleżanki - Oliwia Wójcik z kl. szóstej, Wiktoria Warchoł i Joanna Kupis z kl. piątej - zdobyły wyróżnienia. Wszystkim laureatom gratulujemy!

24-11-2017