Gmina Pionki

baner 1
Strona Główna Aktualności Galerie zdjęć bip Biuletyn Informacji Publicznej
Portal - AKTUALNOŚCI
Mini Mundial Pionki 2018
PDF
DRUKUJ
grafika

Pragniemy Państwa poinformować, że Stowarzyszenia ,,Patriotyczne Pionki", jest pomysłodawcą i jednym z głównych organizatorów Mini Mundialu Pionki 2018, razem z Burmistrzem Miasta Pionki i Wójtem Gminy Pionki. Współorganizatorami tego turnieju są również: KS ,,Proch" Pionki, UKS ,,CHAMPION" Pionki, UKS ,,Daniel Pionki", GKS ,,Królewscy" Jedlnia i GKS ,,Legion" Suskowola.

Do wzięcia udziału w organizowanym przez nas turnieju piłki nożnej dla dzieci ze szkół podstawowych (klasy VI i V oraz młodsi) pod nazwą Mini Mundial Pionki 2018 zostały zaproszone reprezentacje wszystkich szkół podstawowych z terenu : Miasta Pionki, Gminy Pionki, Gminy Jastrzębia, Miasta i Gminy Kozienice, Gminy Garbatka Letnisko, Gminy Policzna, Miasta     i Gminy Zwoleń, Gminy Gózd i Gminy Jedlnia Letnisko.

 

PATRONAT BURMISTRZA MIASTA PIONKI I WÓJTA GMINY PIONKI

W turnieju wezmą udział 32 szkolne drużyny, które w drodze uroczystego losowania, które odbędzie się w dniu 27 kwietnia o godz. 12.00 w Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach przy ul. Zakładowej 5 zostaną podzielone na 8 grup i otrzymają nazwy reprezentacji narodowych biorących udział w Mundialu Rosja 2018.

Rozgrywki grupowe odbywać się będą na boiskach typu ,,Orlik 2012", zlokalizowanych  w Jedlni, Suskowoli i w Pionkach (2 boiska). Finał Mini Mundialu Pionki 2018 rozegrany zostanie na Stadionie Miejskim w Pionkach w dniu 16 czerwca 2018 roku. Główną nagrodą do zdobycia będzie replika Pucharu Świata, o który będą walczyć uczestnicy Mundialu Rosja 2018 oraz medale, puchary i aktualne koszulki reprezentacji Polski. Wszystkie pozostałe drużyny biorące udział w Mini Mundialu Pionki 2018 otrzymają puchary, dyplomy, plakietki okolicznościowe i nagrody rzeczowe.

 Każda z zaproszonych szkół może wystawić dowolną ilość drużyn, których zawodnicy muszą spełniać wymogi określone Regulaminem. Zgłoszenia do turnieju należy nadsyłać pisemnie na adres: Urząd Miasta Pionki, Aleja Jana Pawła II 15, 26-670 Pionki, albo: Urząd Gminy Pionki, ul. Zwycięstwa 6a, 26 - 670 Pionki lub e-mailem na adres: , lub Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 24 kwietnia  2018 roku. Decyduje kolejność zgłoszeń. O zakwalifikowaniu poszczególnych drużyn do gry w Mini Mundialu Pionki 2018 zostaną Państwo poinformowani telefonicznie lub e-mailem w dniu           25 kwietnia 2018 roku.

 Pragniemy zaznaczyć, że u podstaw naszej  inicjatywy leży przede wszystkim dobro dzieci     i ich wychowanie w duchu ,,Fair Play" oraz upowszechnienie piłki nożnej wśród dzieci  z naszego regionu. Naszym celem jest także uczczenie awansu naszej ,,Biało-czerwonej" Reprezentacji na Mundial Rosja 2018 w roku 100 lecia odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę.

                                                                                         
                                                                                   Piotr Iwanowski
                                                                     Prezes Stowarzyszenia Patriotyczne Pionki


Materiały do pobrania

Regulamin-Turnieju

Harmonogram

Zgłoszenie

Oświadczenie rodziców

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Strony w dziale
Szukaj w portalu
baner 21
baner 4
Menu strony
baner 8
baner 30
baner 31
baner 48
Stronę odwiedzono:
10311623   razy
Ostatnia aktualizacja strony:
25-03-2019
baner 20
baner 46
baner 15
baner 24