Gmina Pionki

baner 1
Strona Główna Aktualności Galerie zdjęć bip Biuletyn Informacji Publicznej
Portal - AKTUALNOŚCI
The Voice of Poland
PDF
DRUKUJ
grafika

FotoDziennikarze z Zespołu Szkół im. J. Śniadeckiego w Pionkach wzięli udział w nagrywaniu popularnego programu telewizyjnego The Voice of Poland. Najlepszy głos. Odcinek - Nokaut.
W studio ATM spotkali Patrycję Markowską, Michała Szpaka, Piotra Cugowskiego, Grzegorza Hyżego, Tomasza Kammela, Macieja Musiała, Krzysztofa Janowskiego „Jankesa", uczestników programu i samego reżysera i producenta programu -Rinke Rooyensa.

Zabawa był fantastyczna. FotoDziennikarze śpiewali i tańczyli, komentowali wybory trenerów. Podglądali, jak powstaje program telewizyjny.
Joasia Sułek i Magda Wodzińska już po raz drugi brały udział w nagraniach.
- The Voice of Poland zafascynował mnie już w tamtym roku, gdy po raz pierwszy wzięliśmy udział w nagrywaniu programu. Interesuję się mediami. Lubię śpiewać, gram na kilku instrumentach i pomyślałam, że może kiedyś i ja spróbuję swoich sił w tym programie. Myślę, że w przyszłym roku nareszcie się odważę. Jestem przekonana, że gdyby nie wyjazdy FotoDziennikarzy pewnie nie pomyślałabym o tym. Biorę udział w różnych formach aktywności naszej grupy - warsztatach, Akademii Filmowej, spotkaniach z aktorami i reżyserami, dziennikarzami, wycieczkach do radia i telewizji. Próbuję swoich sił w wywiadach. Sądzę, że to doskonały sposób na to, aby odkryć swoje zainteresowania, zdolności, a potem je rozwijać i być może osiągnąć życiowy sukces - powiedziała Joasia.
- W tym roku zdajemy maturę i opuszczamy Zielone. Działania FotoDziennikarzy to jedne z najatrakcyjniejszych przygód, które przytrafiły się nam w szkole. To spotkania z fascynującymi ludźmi, przekazującymi nam swoją wiedzę i umiejętności. Odwiedzamy ciekawe miejsca, a nasze przeżycia są niesamowite. Na pewno będzie nam ich brakowało i już zazdrościmy młodszym kolegom i koleżankom wyjazdów, spotkań, filmów i emocji - dodała Magda.
Podczas Vojsu było energetycznie, wzruszająco, bosko! Szkoda tylko, że FotoDziennikarze nie mogą ujawnić zwycięzców odcinka przed emisją programu. Nokaut zostanie wyemitowany 27. października.

 

 

W studio spotkaliśmy trenerów, dziennikarzy, aktorów i uczestników programu. Patrycja Markowska, Michał Szpak, Piotr Cugowski i Grzegorz Hyży wskazywali -  ich zdaniem - najlepszych wokalistów, a my komentowaliśmy te decyzje. Nie zawsze zgadzaliśmy się z nimi. Rozmawialiśmy z Tomaszem Kammelem, Maciejem Musiałem i Krzysztofem Jankowskim „Jankesem". Śpiewaliśmy i tańczyliśmy. Podglądaliśmy, jak powstaje program telewizyjny. Było bosko!

obejrzyj zdjęcia

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj w portalu
baner 21
baner 4
Menu strony
baner 8
baner 30
baner 31
baner 48
Stronę odwiedzono:
10287048   razy
Ostatnia aktualizacja strony:
21-03-2019
baner 20
baner 46
baner 15
baner 24