Portal - BEZPIECZEŃSTWO PUBLICZNE
Spotkanie opłatkowe OSP Jedlnia

W sobotę 5 stycznia 2019r. w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Jedlni  odbyło się spotkanie opłatkowe. W spotkaniu uczestniczyli: Prezes Oddziału Miejsko-Gminnego Związku OSP RP  w Pionkach  Tomasz Kęska, Proboszcz Parafii Św.Mikołaja w Jedlni Janusz Smerda, przedstawiciele samorządu gminnego: Wójt Gminy Pionki Mirosław Ziółek , Przewodniczący Rady Gminy Pionki Dariusz Gonciarz, sołytys Jedlni Barbara Błazik, członkowie  Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Jedlni oraz zaproszeni goście.

Wójt Gminy Pionki Mirosław Ziółek  korzystając z okazji, w imieniu swoim, jak i całego samorządu Gminy złożył  życzenia z okazji Nowego Roku 2019 , dziękując tym samym za dotychczasową owocną współpracę. Do życzeń i podziękowań przyłączył się również Prezes OSP Jedlnia Tomasz Wróbel dziękując również za nowy samochód.

Po życzeniach przyszedł moment na modlitwę oraz symboliczny opłatek. Świąteczny nastrój  dopełnił wspólny śpiew kolęd.

obejrzyj zdjęcia

18-01-2019