Portal - INFORMATOR GMINNY
Dzień Dziecka na sportowo w Jedlni

Po raz piaty w dniu 02.06.2019r organizowaliśmy "Dzień Dziecka na sportowo" na stadionie ,,Królewskich" w Jedlni. Dzięki zaangażowaniu ludzi dobrej woli jak również darczyńców, dzieci w tym roku miały do swojej dyspozycji między innymi: zjeżdżalnie, mnóstwo fantów do wygrania w loterii, słodycze, lody, popcorn, watę cukrową, gry, zabawy, konkursy z nagrodami i to wszystko za darmo. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyło się studio tatuażu malowania twarzy, włosów no i tradycyjnie fotka z klaunem. Pogoda dopisała, deszcz padał wszędzie tylko nie u nas, w Jedlni zaczęło podać po rozdaniu ostatniego fanta. Na tegoroczny ,,Dzień Dziecka na sportowo" organizacyjnie i finansowo złożyli się następujący ludzie i instytucje: (bo tak naprawdę nic nie ma za darmo) za co należą im się wielkie dzięki!

Dziękuję w imieniu organizatorów:
Jan Gębczyk

Dzięki Tym darczyńcom odbył się Nasz Festyn Sportowy !

Parafia św. Mikołaja w Jedlni pod opieką ks. Janusza Smerdę
Wójt Gminy Pionki Mirosław Ziółek.
Przewodniczący Rady gminy Dariusz Gonciarz wraz z radnymi Konradem Dąbrowskim, Piotrem Gębczykiem, Sebastianem Sałkiem, Sławomirem Słomką, Tomaszem Wróblem.
FIRMA „UNILEVER" (kącik lodowy) reprezentowana przez Sebastiana Sałka - kapitana drużyny GKS Królewscy Jedlnia.
Michał Golberg - MG - Net - Internet.
Panie: Beata Milczarczyk i Edyta Amerek - Orkiestra Boni Angeli.
Ludzie dobrej woli: Marta i Robert Potacki, Jan Gębczyk, Dariusz Tabor, Henryk Drela, Sylwester Drela, Jacek Kustra, Magda i Marcin Żurawski,
Koło Gospodyń Wiejskich z Jedlni.
Lasy Państwowe Nadleśnictwo Kozienice - reprezentowane przez Panią Sylwię Nowak.
Lasy Państwowe - Nadleśnictwo Radom
Elektrobudowa
Podziękowania dla przedstawicieli współpracujących ze składem budowlanym: Michał z firmy Agrojet, Leszek z firmy Tytan, Mateusz z firmy Mag - Krak, Wojtek z firmy Greinplast, Damian z firmy Schmith, Piotr z firmy AutoJet.

Gry i zabawy prowadzone pod okiem: Pani Justyny Hyży oraz Łukasza Wrochnę, Marcina Skórę i Michała Modelewskiego.

obejrzyj zdjęcia autor .G.Rojek

18-06-2019