Gmina Pionki

baner 1
Strona Główna Aktualności Galerie zdjęć bip Biuletyn Informacji Publicznej
Portal - INFORMATOR GMINNY
Współpraca z instytucjami, partnerami
PDF
DRUKUJ
grafika

Gmina Pionki należy do Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie Dziedzictwo i Rozwój. adres stony internetowej stowarzyszenia: http://dir.ppp.pl/cms/  

Lokalna Strategia Rozwoju obejmuje 11 gmin: Ciepielów, Góżd, Iłża, Jastrzębia, Jedlnia-Letnisko, Kazanów, Pionki, Policzna, Przyłęk, Tczów, Zwoleń, które zajmują 1426,02km2 , ponad 95tys. mieszkańców.
Celem Stowarzyszenia jest trójsektorowa współpraca partnerska sektora: społecznego, gospodarczego i publicznego w zakresie podejmowania wspólnych inicjatyw na rzecz rozwoju swojego obszaru, podnoszenie jakości życia mieszkańców przez realizacje spójnego programu zrównoważonego rozwoju sprzyjanie lepszemu wykorzystaniu potencjału rozwojowego poprawę konkurencyjności jako miejsca zamieszkania i prowadzenia działalności gospodarczej.

Turystyczna Baza Danych całego obszaru objętego LSR:

http://www.turystyka.zwolen.com/

 

Gmina Pionki należy do Komunalnego Związku Gmin Regionu Radomskiego.

Ideą KZGR jest oddziaływanie na transport, komunikację i atrakcyjność turystyczną. Przynależność do tej organizacji dobrze świadczy o aktywności władz gminy i jest przykładem myślenia perspektywicznego. Przedstawiciele gminy znajdują się we władzach w samorządzie powiatowym.

 

 

 

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj w portalu
baner 21
baner 4
Menu strony
baner 30
baner 31
baner 47
baner 48
Stronę odwiedzono:
10737230   razy
Ostatnia aktualizacja strony:
18-06-2019
baner 20
baner 46
baner 15
baner 24