MAJA KAMIONKA – uczennica klasy I – WYRÓŻNIENIE na Koncercie Laureatów Małego Konkursu Recytatorskiego w Radomiu.

Po eliminacjach miejskich 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego – w MOK w Pionkach, gdzie Maja zakwalifikowała się do Finału, przyszedł czas na wyjazd do Radomia.

DSCN1781 2

Uczennica klasy I reprezentowała naszą szkołę oraz gminę w Kuźni Artystycznej Amfiteatr Radom. W dniach 10 i 11 maja można było wysłuchać tam najlepszych uczestników XXXV Małego Konkursu Recytatorskiego z Radomia i podradomskich gmin. Występy trwały dość długo, gdyż drugiego dnia było około 50 laureatów. Jednak warto było czekać do końca. Maja po pięknej recytacji stanęła ponownie na scenie aby przyjąć dyplom WYRÓŻNIENIA, nagrody i gratulacje z rąk zaproszonych gości, jurorów i organizatorów.

Opiekę nad przygotowaniem dziewczynki sprawowała p. Marzenna Hrostek.

Jesteśmy dumni z kolejnego sukcesu naszej Uczennicy, już na wyższym szczeblu!

Gratulujemy Mai a także jej Rodzicom!

Maju – oby tak dalej!!!

Zachęcamy również do obejrzenia albumu na stronie Amfiteatr Radom