Sukces Julii w konkursie języka angielskiego!

27 marca odbyła się kolejna edycja Gminnego Konkursu Języka Angielskiego  dla szkół podstawowych z terenu Gminy Pionki. Organizatorami konkursu byli Dyrektor PSP w Jedlni oraz nauczyciele języka angielskiego w tej placówce.
Naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice klasy VIII: Aniela Pyrzyk, Julia Kamionka i Julia Zagożdżon.

Z największą dumą informujemy, że I miejsce w konkursie zajęła Julia Kamionka, która najlepiej ze wszystkich uczestników poradziła sobie z rozwiązaniem testu. Zadania sprawdzały znajomość struktur gramatycznych oraz słownictwo z wielu obszarów tematycznych – nasza laureatka po raz kolejny pokazała, że prezentuje wysoki poziom znajomości języka angielskiego.  Uczennica PSP w Laskach otrzymała dyplom oraz nagrody rzeczowe przydatne w dalszej pracy nad rozwijaniem i pogłębianiem znajomości języka angielskiego.

Gratulujemy Julii oraz wszystkim pozostałym uczestnikom i życzymy powodzenie w kolejnych  zmaganiach w  konkursach językowych.
Dziękujemy Rodzicom za pomoc w motywacji do nauki oraz zorganizowanie transportu na konkurs:)

Opracowała: Anna Siek